Teamledning

Thomas Ogard

Moll Wendén Advokatbyrå thomas.ogard@mollwenden.se 073-636 55 10
Teamledare
Moll Wendén är specialister på affärsjuridik. Att praktisera affärsjuridik handlar om att ta fram den för kunden affärsmässigt bästa lösningen. Den optimala lösningen är inte bara den affärsmässigt bästa, utan den måste dessutom arbetas fram med största möjliga kostnadseffektivitet.

Åsa Strandberg

Active Expo asa.strandberg@activexpo.se 040 6302430
Teamkoordinator
Activexpo är sedan 2006 distributör av branschledande varumärken inom portabla tält, displaysystem samt profil- och promotionprodukter. Vårt mål är att stärka ditt varumärke, förenkla ditt inköp och optimera din budget.

Jesper Ohlsson

Win-Win Säljkonsult AB jesper@win-win-saljkonsult.se 070-788 03 87
Informatör
Win-Win Säljkonsult AB utför konsultuppdrag inom försäljning, telemarketing och säljcoaching inom både B2B och B2C.

Peter Rugardt

Elgiganten företag b2b.mobilia@giganten.se 0701 09 84 09
Mentoransvarig | Teamkommitté
Peter Rugardt filar fortfarande på sin presentation.

Maria Liljegren

Mersmak kök & catering maria@mersmak.me 0703-05 95 93
Eventansvarig | Teamkommitté
Maria Liljegren filar fortfarande på sin presentation.

Richard Sandell

Netville AB richard.sandell@netville.se +46 734 41 18 36
Teamkommitté
About me: Sales manager and project manager Master of Science in Electrical Engineering Speciality: Project management, Requirement management, Business analysis and Configuration Management. Worked with product development, product releases and sofware integrations.

Paul Boklund

Mäklarhuset paul.boklund@maklarhuset.se 0705-126098
Eventansvarig
Paul Boklund filar fortfarande på sin presentation.

Ola Eborn

Eborn Interactive ola@eborninteractive.se 070-156 66 52
IT-ansvarig
Eborn Interactive levererar interaktiva lösningar (hemsidor och banners m m) till företag och webb-, reklam- och kommunikationsbyråer. Huvudfokus ligger på produktion av webbsajter med Wordpress som publiceringsverktyg, med det kan även handla om bannerproduktion och animation.

Zivile Markune

Qvickstep AB zivile@qvickstep.se 0729-12 06 22
Besöksvärdsansvarig
Ett fläckfritt hem och kundbemötande är ledord som vi alltid arbetar efter. Vår hem- och kontorsstädning utförs med en effektiv och skonsam städteknik och sammantaget gör vår servicenivå, kvalité och prissättning att vi är mest prisvärda på marknaden.

Martin Lundh

Ericsson & Partners martin.lundh@ericssonpartners.se 0735- 30 85 38
Besöksvärd
Ericsson&Partners är en fristående förmögenhetsförvaltare med lång erfarenhet av framgångsrik förvaltning åt företag och privatpersoner. Vi arbetar mycket nära våra kunder och alltid utifrån varje unikt behov.

Jessica Holmgren

Palmer Friskvård AB jessica@palmerfriskvard.se 070 958 55 78
Besöksvärd
Den personliga företagshälsan som anpassar efter vad ert företag behöver och önskar. Vi arbetar med både kropp och själ.

Jonas Hofvander

Lilla mediabyrån jonas@lillamediabyran.se 0735-08 81 92
Besöksvärd
Jonas Hofvander filar fortfarande på sin presentation.