Teamledning

Thomas Ogard

Moll Wendén Advokatbyrå thomas.ogard@mollwenden.se 073-636 55 10
Teamledare
Thomas Ogard filar fortfarande på sin presentation.

Åsa Strandberg

Active Expo asa.strandberg@activexpo.se 040 6302430
Teamkommitté | Teamkoordinator | Tillväxtansvarig
Activexpo är sedan 2006 distributör av branschledande varumärken inom portabla tält, displaysystem samt profil- och promotionprodukter. Vårt mål är att stärka ditt varumärke, förenkla ditt inköp och optimera din budget.

Jesper Ohlsson

Win-Win Säljkonsult AB jesper@win-win-saljkonsult.se 070-788 03 87
Informatör | Tillväxtansvarig
Win-Win Säljkonsult AB utför konsultuppdrag inom försäljning, telemarketing och säljcoaching inom både B2B och B2C.

Peter Rugardt

Elgiganten företag b2b.mobilia@giganten.se 0701 09 84 09
Besöksvärd | Besöksvärdsansvarig | Teamkommitté
Peter Rugardt filar fortfarande på sin presentation.

Richard Sandell

Netville AB richard.sandell@netville.se +46 734 41 18 36
Teamkommitté
Richard Sandell filar fortfarande på sin presentation.

Ulf Karlsson

ADDIT Development AB ulf.karlsson@addit-dev.se
Mentoransvarig | Utbildningsansvarig
Ulf Karlsson filar fortfarande på sin presentation.

Paul Boklund

Mäklarhuset paul.boklund@maklarhuset.se 0705-126098
Eventansvarig
Paul Boklund filar fortfarande på sin presentation.

Ola Eborn

Eborn Interactive ola@eborninteractive.se 070-156 66 52
IT-ansvarig
Eborn Interactive levererar interaktiva lösningar (hemsidor och banners m m) till företag och webb-, reklam- och kommunikationsbyråer. Huvudfokus ligger på produktion av webbsajter med Wordpress som publiceringsverktyg, med det kan även handla om bannerproduktion och animation.

Zivile Markune

Qvickstep AB zivile@qvickstep.se 0729-12 06 22
Besöksvärd
Ett fläckfritt hem och kundbemötande är ledord som vi alltid arbetar efter. Vår hem- och kontorsstädning utförs med en effektiv och skonsam städteknik och sammantaget gör vår servicenivå, kvalité och prissättning att vi är mest prisvärda på marknaden.