Teamledning

Roberth Bergqvist

Casino Cosmopol roberth.bergqvist@casinocosmopol.se 076-146 30 16 https://casinocosmopol.se/malmo
Teamledare
På Casino Cosmopol kan du spela alla de klassiska casinospelen, njuta av den goda maten och känna den speciella atmosfären som du bara hittar på ett riktigt casino!

Jesper Ohlsson

Win-Win Säljkonsult AB jesper@win-win-saljkonsult.se 070-788 03 87 www.win-win-saljkonsult.se
Teamkoordinator | Utbildningsansvarig
Win-Win Säljkonsult AB utför konsultuppdrag inom försäljning, telemarketing och säljcoaching inom både B2B och B2C.

Åsa Strandberg

Active Expo asa.strandberg@activexpo.se 040 6302430 www.activexpo.se
Besöksvärd | Informatör | Tillväxtansvarig
Activexpo är sedan 2006 distributör av branschledande varumärken inom portabla tält, displaysystem samt profil- och promotionprodukter. Vårt mål är att stärka ditt varumärke, förenkla ditt inköp och optimera din budget.

Caroline Bolmeson

Molly Communication caroline@bolmeson.se 0708-12 50 20 mollycommunication.com
Besöksvärdsansvarig
Caroline Bolmeson filar fortfarande på sin presentation.

Ulf Karlsson

ADDIT Development AB ulf.karlsson@addit-dev.se www.addit-dev.se
Mentoransvarig | Teamkommitté
Ulf Karlsson filar fortfarande på sin presentation.

Ola Eborn

Eborn Interactive ola@eborninteractive.se 070-156 66 52 eborninteractive.se
IT-ansvarig | Teamkommitté
Eborn Interactive levererar interaktiva lösningar (hemsidor och banners m m) till företag och webb-, reklam- och kommunikationsbyråer. Huvudfokus ligger på produktion av webbsajter med Wordpress som publiceringsverktyg, med det kan även handla om bannerproduktion och animation.

Paul Boklund

Mäklarhuset paul.boklund@maklarhuset.se 0705-126098 maklarhuset.se
Tillväxtansvarig
Paul Boklund filar fortfarande på sin presentation.

Lotta Babic

Kundpartner Syd lotta@kundpartner.se 0703 64 04 60 kundpartner.se
Besöksvärd | Eventansvarig
Lotta Babic filar fortfarande på sin presentation.

Peter Rugardt

Elgiganten företag b2b.mobilia@giganten.se 0701 09 84 09 elgiganten.se
Besöksvärd
Peter Rugardt filar fortfarande på sin presentation.

Christina Santesson

BNI christina.santesson@bni.nu 0706–355 077 bni.nu
BNI-konsult
Christina Santesson filar fortfarande på sin presentation.