Teamledning

Jesper Ohlsson

Win-Win Säljkonsult AB jesper@win-win-saljkonsult.se 070-788 03 87 www.win-win-saljkonsult.se
Teamledare
Win-Win Säljkonsult AB utför konsultuppdrag inom försäljning, telemarketing och säljcoaching inom både B2B och B2C.

Richard Treslow

Skandia richard.treslow@skandia.se 070-296 63 08 skandia.se
Eventansvarig | Teamkoordinator | Tillväxtansvarig
Richard Treslow filar fortfarande på sin presentation.

Åsa Strandberg

Active Expo asa.strandberg@activexpo.se 040 6302430 www.activexpo.se
Informatör | Teamkommitté
Activexpo är sedan 2006 distributör av branschledande varumärken inom portabla tält, displaysystem samt profil- och promotionprodukter. Vårt mål är att stärka ditt varumärke, förenkla ditt inköp och optimera din budget.

Maria Karmlid

Homemaid maria.karmlid@homemaid.se 040-601 07 50 homemaid.se
Teamkommitté
Maria Karmlid filar fortfarande på sin presentation.

Susanne Lindberg

@Graphiken susanne@graphiken.se 040-608 41 12 atgraphiken.se
Besöksvärdsansvarig
I Malmö´s gamla kvarter finns ert nya tryckeri! För oss är alla jobb lika viktiga, därför ser vi det som självklart att ha en personlig kontakt med alla våra kunder.

Anders Molin

Baker Tilly Malmö/Lund anders.molin@bakertillymalmoe.se 0709-591558 www.bakertillymalmoe.se
Mentoransvarig
Vi är mer än specialister på ekonomiska frågor som revision, redovisning och skatter. Vår uppgift är att förstå och dela våra uppdragsgivares affärsidéer och företagande.

Ola Eborn

Eborn Interactive ola@eborninteractive.se 070-156 66 52 eborninteractive.se
IT-ansvarig
Eborn Interactive levererar interaktiva lösningar (hemsidor och banners m m) till företag och webb-, reklam- och kommunikationsbyråer. Huvudfokus ligger på produktion av webbsajter med Wordpress som publiceringsverktyg, med det kan även handla om bannerproduktion och animation.

Anette Andersson

Mäklarhuset anette.andersson@maklarhuset.se 073-3604644 maklarhuset.se
Besöksvärd
Anette Andersson filar fortfarande på sin presentation.

Peter Rugardt

Elgiganten företag b2b.malmo@giganten.se 0701 09 84 09 elgiganten.se
Besöksvärd
Peter Rugardt filar fortfarande på sin presentation.

Caroline Bolmeson

Molly Communication caroline@bolmeson.se 0708-12 50 20 mollycommunication.com
Besöksvärd
Caroline Bolmeson filar fortfarande på sin presentation.

Christina Santesson

BNI christina.santesson@bni.nu 0706–355 077 bni.nu
BNI-konsult
Christina Santesson filar fortfarande på sin presentation.